Przygotowania stacji telewizyjnych i dystrybutorów kinowych do Halloween idą pełną parą. Pod koniec października na antenie Disney Channel zadebiutuje zupełnie nowy film oryginalny zatytułowany „Zombi 2”. To kontynuacja filmu „Zombi” z 2018 roku, będącego połączeniem komedii, romansu oraz musicalu, która zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych już w lutym tego roku na okoliczność Walentynek (podobnie z resztą jak pierwsza część). Tym razem główni bohaterowie staną oko w oko z nowym zagrożeniem – wilkołakami. W oczekiwaniu na polski zwiastun prezentujemy zapowiedź w wersji z napisami.

Za kamerą powraca reżyser pierwszej odsłony, Paul Hoen, a w głównych rolach wystąpią Milo Manheim, Meg Donnelly, Trevor Tordjman, Kylee Russell, Carla Jeffery i James Godfrey. W nowych rolach wystąpią natomiast Chandler Kinney („Nawiedzeni”), Pearce Joza („Mech-X4”) oraz Ariel Martin („Detektyw Xander na tropie”). Przypomnijmy, że polska wersja pierwszego filmu powstała pod wodzą Wojciecha Paszkowskiego, a w obsadzie znaleźli się: Zofia Nowakowska, Przemysław Wyszyński, Tomasz Olejnik, Julia Łukowiak, Barbara Garstka, Szymon Roszak, Bartosz Martyna i inni.

Po przełomowym semestrze Zed i Addison kontynuują naukę w Liceum Seabrook, jednocześnie dalej pracując nad utrzymaniem rozejmu pomiędzy ludźmi i zombie. Gdy jednak w ich szkole pojawia się nowa grupa dzieciaków – tajemniczych wilkołaków – utrzymanie pokoju nie jest już tak oczywiste.

„Zombi 2” na antenie Disney Channel zadebiutuje już 31 października!

Dodaj komentarz