Dziś na platformie Netflix zadebiutował nowy sezon serialu animowanego „Kipo i Dziwozwierze”, po raz pierwszy udostępnionego w styczniu tego roku. Twórcą kreskówki jest Radford Sechrist („Jak wytresować smoka 2”), a za produkcję odpowiedzialna była wytwórnia DreamWorks Animation. W głównych rolach powracają: Karen Fukuhara (“Legion samobójców”), Sydney Mikayla (“Szkoła rocka”), Coy Stewart (“Bella i Buldogi”), Deon Cole (“Święta nie na bogato”) oraz Dan Stevens (“Piękna i Bestia”) i Sterling K. Brown (“Czarna Pantera”). Na chwilę obecną brak informacji na temat kolejnego, czwartego sezonu.

Za opracowanie polskiego dubbingu odpowiadało Studio Sonica. Reżyserką była Izabella Bukowska-Chądzyńska, dialogi napisała Joanna Kuryłko, a nad realizację dźwięku i montażem pracował Karol Piwowarski. Produkcją kierowała Agnieszka Kudelska. Głosów postaciom użyczyli: Daminika Kachlik (Kipo), Sara Lewandowska (Wolf), Maksymilian Michasiów (Benson), Krzysztof Grabowski (Dave), Przemysław Glapiński (Lio), Paweł Krucz (Jamack), Michał Klawiter (Scarlemagne) i inni.

Żyjąca pod kloszem dziewczyna trafia na przyspieszony kurs przetrwania, gdy w wyniku ataku mutanta trafia na powierzchnię, z dala od bezpiecznego podziemnego domu.

„Kipo i Dziwozwierze” z nowymi odcinkami już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz