„SpongeBob Film: Na ratunek” to jedna z pierwszych produkcji, która doświadczyła bolesnych skutków pandemii. Film został wyprodukowany przez Paramount Animation oraz Nickelodeon Movies i zadebiutować miał pod koniec lipca tego roku. Wytwórnia postanowiła jednak sprzedać animację Netfliksowi i to właśnie tam zadebiutuje już w listopadzie. Po długim oczekiwaniu poznaliśmy dziś nową datę premiery gąbczastej produkcji, która zostanie udostępniona w serwisie 5 listopada.

„SpongeBob Kanciastoporty” to kreskówka tworzona bez przerwy od 1999 roku. Aktualnie można oglądać ją na antenie Nickelodeon Polska. Przypomnijmy, że poza 13 sezonami serialu powstały również pełnometrażowe filmy zatytułowane „SpongeBob Kanciastoporty Film” oraz „SpongeBob: Na suchym lądzie”. Za opracowanie polskiej wersji serialu odpowiedzialne było studio Master Film, a w głównej obsadzie znajdują się: Jacek Kopczyński (SpongeBob), Paweł Szczesny (Patryk), Zbigniew Suszyński (Skalmar), Mirosław Zbrojewicz (Pan Krab) i Monika Pikuła (Sandy).

Zmiany, zmiany, zmiany. W świecie SpongeBoba Kanciastoportego czas na wielkie zmiany. Musiał pożegnać się ze swym ukochanym Bikini Dolnym, w którym spędził tyle lat. No, ale nie miał wyboru. Musiał wyruszyć na ratunek Gacusiowi, swemu ukochanemu przyjacielowi.

„SpongeBob Film: Na ratunek” zadebiutuje na platformie Netflix już 5 listopada!

Dodaj komentarz