„Zombi 2” to nowa oryginalna produkcja stacji Disney Channel, która zadebiutuje w polskiej telewizji pod koniec października, czyli akurat na Halloween. Produkcja, będąca kontynuacją filmu z 2018 roku, łączy w sobie elementy komedii, romansu, musicalu oraz horroru, dopasowanych oczywiście do niższej kategorii wiekowej. Tym razem główni bohaterowie staną oko w oko z nowym zagrożeniem – wilkołakami. W sieci zadebiutował dziś pierwszy fragment „Zombi 2” w wersji z polskim dubbingiem, który prezentujemy Wam poniżej!

Za kamerą powraca reżyser pierwszej odsłony, Paul Hoen oraz cała główna obsada: Milo Manheim, Meg Donnelly, Trevor Tordjman, Kylee Russell, Carla Jeffery i James Godfrey. W nowych rolach wystąpią natomiast Chandler Kinney, Pearce Joza oraz Ariel Martin, a w polskiej wersji fragmentu głosów użyczyli: Zofia Nowakowska, Tomasz Olejnik, Barbara Garstka, Julia Łukowiak, Przemysław Wyszyński, Karol Jankiewicz, Natalia Srokocz i inni. Przypomnijmy jedynie, że dubbing pierwszej części powstał w studio SDI Media. Do dialogów Natalii Gawrońskiej reżyserował Wojciech Paszkowski.

Po przełomowym semestrze Zed i Addison kontynuują naukę w Liceum Seabrook, jednocześnie dalej pracując nad utrzymaniem rozejmu pomiędzy ludźmi i zombie. Gdy jednak w ich szkole pojawia się nowa grupa dzieciaków – tajemniczych wilkołaków – utrzymanie pokoju nie jest już tak oczywiste.

„Zombi 2” na antenie Disney Channel zadebiutuje już 31 października!

Dodaj komentarz