Drugi sezon serialu „Pomagadła” zadebiutował dziś na platformie Apple TV+. Produkcja jest jedną z pierwszych, które pojawiły się w serwisie zaraz na jego starcie w listopadzie 2019 w wersji z polskim dubbingiem. Poza główną serią, w czerwcu tego roku pojawiła się również osobna seria zatytułowana „Pomagadła ci pomogą”. Obie produkcje zostały stworzone przez autorów „Ulicy Sezamkowej” i łączą w sobie zarówno postacie kukiełkowe, jak występy żywych aktorów, nie rzadko znanych celebrytów. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę rodzimej wersji językowej nowych odcinków!

Polski dubbing serialu powstał w studio Start International Polska, a jego reżyserem był Marek Klimczuk. Dialogi napisał Dariusz Paprocki, reżyserem dźwięku oraz montażystą był Jerzy Wierciński, a produkcją kierowała Anna Kuszewska. W wersji polskiej udział wzięli: Beata Wyrąbkiewicz (Cody), Jacek Bończyk (Pan Primm), Tomasz Steciuk (Scatter), Mateusz Narloch (Heart).

W pozostałych rolach wystąpili: Przemysław Glapiński, Jakub Szydłowski, Piotr Gogol, Robert Tondera, Klementyna Umer, Agnieszka Fajlhauer, Krzysztof Szczepaniak, Paweł Szczesny, Beata Jankowska-Tzimas, Magdalena Krylik, Małgorzata Szymańska, Adam Krylik, Janusz Wituch, Przemysław Niedzielski, Paweł Kubat, Cezary Kwieciński, Sebastian Machalski, Monika Węgiel-Jarocińska, Dominika Kachlik, Andrzej Chudy, Barbara Garstka, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Mateusz Kwiecień, Jakub Wieczorek, Katarzyna Łaska-Kaczanowska, Krzysztof Cybiński i Wojciech Paszkowski.

Poznajcie Cody i Pomagadła, grupę żywiołowych potworków, które uwielbiają rozwiązywać problemy. Planowanie przyjęcia, wspinaczka górska albo opanowanie magicznej sztuczki – Pomagadła to rozgryzą – a wszystko zaczyna się od planu.

„Pomagadła” z nowymi odcinkami już na platformie Apple TV+!

Dodaj komentarz