Jakiś czas temu informowaliśmy o nowym filmie aktorskim platformy Disney+, który miał zadebiutować jeszcze w bieżącym roku. Wczorajszego popołudnia poznaliśmy datę jego premiery. „Black Beauty” to produkcja stworzona na podstawie powieści Anny Sewell wydanej w 1877 roku, w naszym kraju znanej pod tytułem „Czarny książę”. Autorką scenariusza jest Ashley Avis, która stanęła również za kamerą, a w głównych rolach wystąpią Mackenzie Foy („Dziadek do orzechów i cztery królestwa”), Iain Glen („Gra o Tron”) oraz Kate Winslet („Titanic”), która użyczy głosu tytułowemu koniu. Na chwilę obecną poza informacjami o fabule oraz obsadzie nie pojawiły się ani nowe zdjęcia promocyjne, ani żaden zwiastun.

Film ma zadebiutować na Disney+ 27 listopada. Niektórym data ta wyda się znajoma – jakiś czas temu chodziły plotki, że tego dnia rozpocznie się emisja bardzo oczekiwanego serialu Marvela „WandaVision”, jednak produkcja nie znalazła się na liście listopadowych zapowiedzi, więc najwcześniej można będzie jej oczekiwać w grudniu. Warto też zaznaczyć, że data ogłoszona dla „Black Beauty” może nie odnosić się do naszego kraju. Przede wszystkim Disney+ nie wystartowało jeszcze w Polsce, a obserwując obecną tendencję można łatwo wywnioskować, że tytuł w wersji z dubbingiem zadebiutuje na przełomie 2020 i 2021 roku.

Black Beauty to koń urodzony na wolności na Dzikim Zachodzie. Po latach zostaje jednak oddzielona od swojej rodziny i wywieziona do miejsca, w którym poznaje 17-letnią Jo Green. Pomiędzy koniem, a dziewczynką, zmagającą się ze śmiercią rodziców, tworzy się wspaniała więź, która pomaga obu wyleczyć zranione serca.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz