Netflix opublikował właśnie drugi zwiastun swojego filmu świątecznego „Kronika Świąteczna 2”. Produkcja jest kontynuacją filmu „Kronika Świąteczna” z 2018 roku, będącym też pierwszym oryginalnym filmem aktorskim serwisu, który otrzymał w Polsce dubbing. Jednocześnie wiemy już, że w tym roku dubbingu doczeka się również film familijny „Pan Jangle i świąteczna podróż”, a platforma, choć ma w swoich zapowiedziach również inne pozycje przygotowane na tę okoliczność, najpewniej większość z nich postanowiła zaszeptać.

Reżyserem „Kroniki Świątecznej 2” jest Chris Columbus („Piksele”), który napisał scenariusz wraz z Mattem Liebermanem („Scooby-Doo!”), autorem pierwszej części. W głównych rolach powracają Kurt Russel, Goldie Hawn, Darby Camp, Judah Lewis i Kimberly Williams-Paisley, a w nowe postacie wcielą się Julian Dennison („Deadpool 2”) oraz Tyrese Gibson („Szybcy i wściekli”). W polskiej wersji językowej zwiastuna możemy natomiast usłyszeć Grzegorza Wonsa, Dorotę Chotecką-Pazura i Klarę Hammudeh. Polski zwiastun możecie obejrzeć poniżej!

Kate Pierce, teraz jako cyniczna nastolatka, ma znowu niespodziewane spotkanie ze Świętym Mikołajem, kiedy tajemniczy psotnik grozi, że pozbawi nas Świąt… na zawsze.

„Kronika Świąteczna 2” zadebiutuje na platformie Netflix już 25 listopada!

Dodaj komentarz