Dziś na platformie Netflix zadebiutował specjalny odcinek serialu animowanego „Magiczny autobus znów rusza w trasę” zatytułowany „Pani Loczek razy trzy”. Produkcja pojawiła się w serwisie w 2017 roku i jest kontynuacją popularnej w naszym kraju kreskówki „Magiczny autobus” z lat 90. Na chwilę obecną nowa wersja liczy 2 pełne sezony, czyli 26 odcinków oraz dwa odcinki specjalne, z których pierwszy pojawił się zaledwie miesiąc temu. 45-minutowy epizod pokaże historię, w której w wyniku uderzenia pioruna magiczny autobus dzieli się na trzy części, które trafiają w różne zakątki ziemi. W każdym z nich znajduje się inna wersja głównej bohaterki, pani Loczek.

Za realizację dubbingu naturalnie odpowiedzialne było IYUNO Media Group. Za sterami reżyserki powraca Zuzanna Galia, a polskie dialogi napisała Monika Malesza. Nagraniem oraz montażem dialogów zajął się Aleksander Shaida, nad zgraniem polskiej wersji pracował Przemysław Kruszewski, a produkcją kierowała Magdalena Rudnicka. Głosów użyczyli: Izabela Bujniewicz (Fiona Frizzle), Karolina Bacia (Wanda), Krzysztof Szczepaniak (Carlos), Zuzanna Jaźwińska (Jyoti), Maksymilian Michasiów (Ralphie), Józef Pawłowski (Tim), Magdalena Wasylik (Keesha) oraz Beniamin Lewandowski (Arnold Perlstein).

Dzieciaki z magicznego autobusu przenoszą się w kosmos, na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Na miejscu muszą uciekać przed ogromnym niesporczakiem.

„Magiczny autobus znów rusza w trasę” z odcinkiem specjalnym już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz