„Mikołaj w każdym z nas 2” to kolejna świąteczna produkcja, która wkrótce wejdzie do wybranych polskich kin. Norweski film jest kontynuacją obrazu, który w Polsce zadebiutował w 2017 roku. Tym razem za kamerą stanie Andrea Eckerbom, dla której będzie to reżyserski debiut, a scenariusz napisał John Kåre Raake („The Quake: Trzęsienie ziemi”). W obsadzie powracają: Trond Espen Seim oraz Anders Baasmo Christiansen, a towarzyszyć im będzie debiutantka Miriam Kolstad Strand. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem.

Swoich głosów w polskim zwiastunie użyczyli: Tomasz Borkowski, Robert Czebotar, Antonina Żbikowska, Ewa Kania oraz Mirosław Wieprzewski. Nie wiemy jeszcze, które studio zajmie się realizacją polskiego dubbingu. Pierwsza część opracowana została przez Studio Eurocom, jednak od dłuższego czasu dystrybutor Vivarto nie współpracuje z tą firmą. Warto jednak zauważyć, że większość aktorów z poprzedniej odsłony nie została zachowana – Tomasz Borkowski zastąpił Grzegorza Kwietnia, a Mirosław Wieprzewski zastąpił Mieczysława Morańskiego.

Historia o małej wiosce jakich wiele. Lecz tutaj dzieje się coś dziwnego – ludzie zaczynają zapominać… Coraz bardziej i bardziej. W tym roku zapomnieli o tym, że zbliżają się Święta. Tylko Eliza jeszcze pamięta i tylko ona może przywrócić mieszkańcom pamięć o tym pięknym, świątecznym czasie każdego roku.

„Mikołaj w każdym z nas 2” w wybranych kinach od 20 listopada!

Dodaj komentarz