Netflix i Disney+ prześcigają się w udostępnianiu coraz to nowszych filmów i seriali oryginalnych, jednak jest jeszcze jedna platforma, której nie idzie tak dobrze. Mowa oczywiście o Apple TV+, które weszło na światowy rynek (w tym również polski) w listopadzie ubiegłego roku i do dziś nie pokazało niczego ciekawego z polskim dubbingiem. Były to głównie produkcje animowane, a kolejna zadebiutuje już w grudniu. Mowa o filmie „Sekret wilczej gromady”, przepięknej animacji stworzonej przez Tomma Moore’a („Sekrety morza”).

Akcja filmu „Sekret wilczej gromady” jest osadzona w średniowiecznej Irlandii, zgłębiając jej folklor i legendy. W oryginalnej obsadzie głosowej znaleźli się: Honor Kneafsey, Eva Whittaker, Tommy Tiernan, Sean Bean („Królewna Śnieżka”), Maria Doyle Kennedy („Orphan Black”), Simon McBurney („Harry Potter i Insygnia Śmierci”) i Jon Kenny („Sekrety morza”). Na chwilę obecną zwiastun w wersji z dubbingiem nie jest jeszcze dostępny, jednak zważywszy, że film jest przeznaczony dla dzieci, z pewnością go w końcu otrzyma. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej po angielsku.

Przypomnijmy, że na platformie Apple TV+ możemy już obejrzeć dwa sezony serialu „Pomagadła” oraz siostrzanej serii „Pomagadła ci pomogą”, kreskówkę „Snoopy w kosmosie” oraz film animowany „Tutaj jesteśmy: wskazówki dla mieszkańców planety Ziemia”. Poza grudniową premierą „Sekretów wilczej gromady”, na przyszły rok zapowiedziano seriale „The Snoopy Show” oraz „Fraggle Rock: Rock On!”. Niestety, poza produkcjami dziecięcymi Apple TV+ nie zdubbingował jeszcze żadnej pozycji aktorskiej przeznaczonej dla starszych widzów.

Młoda łowczyni wyrusza wraz z ojcem do Irlandii, by zapolować na ostatnią wilczą watahę. Wkrótce zaprzyjaźnia się jednak z ceniącą wolność dziewczynką z tajemniczego plemienia, którego członkowie podobno zamieniają się nocą w wilki.

„Sekret wilczej gromady” na platformie Apple TV+ zadebiutuje 11 grudnia

Dodaj komentarz