Długo na to czekaliśmy – Disney wyjawił oficjalną datę startu swojej platformy Disney+ w Polsce! Serwis streamingowy wystartował globalnie w listopadzie 2019 roku i do dnia dzisiejszego funkcjonuje w sumie w ponad 80 krajach, dubbingując swoje produkcje oryginalne na 16 języków. W skład ten wchodzi również język polski. Pomimo iż Disney+ dopiero wejdzie do naszego kraju, rodzime wersje dźwiękowe udostępniane są na równi z pozostałymi krajami, jednak często z opóźnieniem nawet paru tygodni.

W ubiegłym tygodniu została podana dokładna data premiery platformy w Polsce! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jakoby serwis miał wystartować latem 2022 roku, z Disney+ będziemy mogli skorzystać w Polsce już 14 czerwca! W tym samym czasie platforma zostanie udostępniona w innych krajach Europy Wschodniej oraz Afryki. Jednocześnie ujawniono też ceny subskrypcji w naszym kraju, która wynosić będzie 28,99 zł za miesiąc oraz 289,90 zł za cały rok. W drugim wariancie otrzymujemy „2 miesiące gratis” w stosunku do ceny za miesiąc.

Przypomnijmy, że obecnie na Disney+ udostępnione zostały już takie zdubbingowane produkcje jak „The Mandalorian”, „WandaVision”, „Falcon i Zimowy Żołnierz”, „Podbój kosmosu”, „Loki”, „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” oraz najnowsze: „Równoległy wymiar”, czy „Fałszywa dwunastka”. Warto jednak zauważyć, że w serwisie wciąż nie pojawiły się ostatnie nowości: „Hawkeye”, „Księga Boba Fetty”, czy najświeższa premiera „Moon Knight”. Bardzo możliwe, że te tytuły szykowane są na oficjalną premierę. Na chwilę przed premierą na Disney+ zadebiutują także dwie kolejne, bardzo oczekiwane serie: „Obi-Wan Kenobi” oraz „Ms. Marvel”.

Disney+ w Polsce już od 14 czerwca!

Dodaj komentarz