„Fungisy!” to nowa kreskówka wyprodukowana przez Cartoon Network Studios, która jeszcze w listopadzie pojawi się w polskiej telewizji. Jej twórcą jest Stephen Neary, artysta który dotychczas pracował między innymi przy serialu „Clarence”, czy filmach „Angry Birds Film” oraz „Fistaszki – wersja kinowa”. Cartoon Network opublikowało dotychczas aż dwa klipy, które prezentujemy poniżej w wersji z polskim dubbingiem.

Serial zadebiutuje oczywiście na antenie stacji Cartoon Network już 16 listopada o godzinie 15:45. Dwa nowe odcinki będzie można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Na podstawie poniższych fragmentów możemy również określić jakich aktorów usłyszymy w rodzimym dubbingu. Wystąpili między innymi: Damian Kulec, Kamil Pruban, Elżbieta Futera-Jędrzejewska, Katarzyna Wincza, Elżbieta Gaertner, Waldemar Barwiński, Wojciech Chorąży oraz Marta Ścisłowicz.

Mieszkańcy baśniowej krainy, Fungisowa, wiodą życie podobne do ludzkiego. Chodzą do szkoły, pracują, trenują sport oraz uwielbiają poznawać świat i odkrywać nowe fakty. Seth to miłośnik nauki i wynalazków, a Pam codziennie uczy go cierpliwości i zaufania do natury. Podczas jednej z wypraw Seth znajduje jajko, które próbuje otworzyć.

„Fungisy!” na antenie Cartoon Network zadebiutują 16 listopada!

Dodaj komentarz