„Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” to kontynuacja gry „Marvel’s Spider-Man” z 2018 roku, która już za 2 dni wejdzie do sprzedaży. Produkcja oparta na komiksach wydawnictwa Marvel, skupiających się na człowieku-pająku z przyszłości, Milesie Moralesie, będzie jedną z pierwszych gier dostępnych na platformy PlayStation 5. Wyprodukowana została przez firmę Insomniac Games, czyli twórców poprzedniej odsłony.

Wczorajszego popołudnia polski wydawca opublikował premierowy zwiastun gry, który załączamy poniżej w wersji z polskim dubbingiem. W wersji oryginalnej w głównych rolach występują między innymi Yuri Lowenthal (znany z roli Bena Tennysona w serii „Ben 10”) jako Peter Parker oraz Nadji Jeter („Cudowny chłopak”) jako Miles Morales. Obaj aktorzy użyczali już wcześniej głosów swoim postaciom w innych produkcjach; Lowenthatl to przede wszystkim Peter Parker w poprzedniej części gry, natomiast Jeter użyczał głosu Milesowi zarówno w pierwszej odsłonie, jak i w serialu animowanym „Spider-Man”.

Za opracowanie dubbingu „Marvel’s Spider-Man” odpowiedzialne było studio PRL, a polską wersję reżyserował Bartosz Wesołowski. W rodzimym zwiastunie „Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” głosów postaciom użyczają z kolei: Mateusz Narloch (Miles Morales), Bartosz Wesołowski (Peter Parker) Kasia Łaska (Mia Morales), Szymon Mysłakowski (Prowler) i Tomasz Borkowski (Simon Krieger). Warto zwrócić uwagę, że głosy postaci, najpewniej już ostateczne, zostały zachowane z nagrodzonego Oscarem filmu animowanego „Spider-Man: Uniwersum” przedstawiającego właśnie genezę Spider-Mana w wykonaniu Moralesa.

Nastoletni Miles Morales stara się przyzwyczaić do nowego otoczenia, jednocześnie idąc w ślady swojego mentora, Petera Parkera, i stawiając pierwsze kroki w roli Spider-Mana. Kiedy na życiu mieszkańców jego nowej dzielnicy kładzie się cieniem brutalna walka o władzę, Miles będzie musiał znaleźć swój własny sposób na bycie Spider-Manem.

„Marvel’s Spider-Man: Miles Morales” w sprzedaży od 12 listopada!

Dodaj komentarz