„Między nami, misiami” to animowany serial stworzony przez Daniela Chonga i wyprodukowany przez Cartoon Network Studios, który w polskiej telewizji zadebiutował w listopadzie 2015 roku. Do dziś doczekał się czterech sezonów o łącznej liczbie 140 odcinków. Zanim jednak serial zakończy się, już w listopadzie na antenie Cartoon Network zadebiutuje także film o dumnym tytule „Między nami, misiami: Film”. Jego premiera odbędzie się w sobotę 21 listopada o godzinie 15:20. Poniżej prezentujemy obsadę oraz twórców rodzimej wersji językowej.

Z materiałów prasowych dowiadujemy się, że w jednej z gościnnych ról w dubbingu pojawi się wokalista Dawid Kwiatkowski, który użyczy głosu postaci Pizza Szczura. Warto również przypomnieć, że po zakończeniu serii głównej, Cartoon Network planuje wypuszczenie nowego serialu opowiadającego o przygodach młodych głównych bohaterów. Data jego premiery zapowiedziana został na wiosnę 2020 roku jednak wszelkie szczegóły są trzymane w tajemnicy.

Podobnie jak w przypadku serialu, za opracowanie polskiego dubbingu do filmu odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserką została ponownie Joanna Węgrzynowska-Cybińska, a dialogi napisała Agnieszka Farkowska. Kierownikiem muzycznym był Piotr Zygo, a teksty piosenek napisał Tomasz Robaczewski.

Głosów postaciom użyczyli: Tomasz Borkowski (Grizz), Cezary Kwieciński (Panda), Michał Podsiadło (Lodomir), Jarosław Boberek (Charlie), Waldemar Barwiński (Nom Nom), Hubert Paszkiewicz (Trout), Marek Robaczewski (Murphy), Sebastian Cybulski (Darrel), Tymon Krylik (Mały Lodomir), Jan Pigoń (Mały Panda), Krzysztof Tymiński (Mały Grizz), Klaudia Kuchtyk (Sarah), Dawid Kwiatkowski (Pizza Szczur), Anna Sztejner (Tabes), Joanna Węgrzynowska-Cybińska (Brenda), Paulina Sacharczuk (Kate, Mama) oraz Anna Wodzyńska, Łukasz Węgrzynowski, Maksymilian Michasiów, Krzysztof Cybiński i inni.

Przezabawne przygody trójki braci Grizza, Pandy i Lodomira, którzy udali się w szaloną podróż do Kanady po tym, jak nieświadomie doprowadzili do spustoszenia w rejonie Zatoki San Francisco. Na swojej drodze poznają nowe, wspaniałe postacie, jednocześnie nie zapominając o zabawie!

„Między nami, misiami: Film” na antenie Cartoon Network zadebiutuje już 21 listopada!

Dodaj komentarz