We wrześniu tego roku platforma Apple TV+ zapowiedziała powstanie nowego serialu animowanego zatytułowanego „Panda Tafla”, którego premiera odbędzie się w jeszcze grudniu tego roku. Produkcja bazuje na ilustrowanej książce dla dzieci funkcjonującej w Polsce pod tytułem „Zdumiewające opowieści pandy” autorstwa Jona J. Mutha. Za jej stworzenie odpowiedzialne są Gaumont Film Company („Oggy i karaluchy”) oraz Scholastic Entertainment („Magiczny autobus”), a poniżej prezentujemy zwiastun serialu w wersji z polskim dubbingiem.

W głównych rolach w wersji oryginalnej wystąpią między innymi: James Sie, Tucker Chandler, Judah Mackey oraz Eva Binder. W polskim dubbingu zwiastuna głosu tytułowemu bohaterowi użyczył natomiast Tomasz Traczyński. Choć ostateczną obsadę rodzimej wersji poznamy dopiero w dniu premiery, bardzo możliwe, że podobnie jak w przypadku innych produkcji Apple TV+, ta również opracowania zostanie w studio Start International Polska.

Karl, Addy i Michael mają niezwykłego sąsiada – mądrą pandę o imieniu Tafla. Przyjaźń z Taflą i jego opowieści sprawiają, że rodzeństwo patrzy na świat i siebie z innej perspektywy.

„Panda Tafla” na platformie Apple TV+ zadebiutuje 4 grudnia!

Dodaj komentarz