Jakiś czas temu Netflix opublikował oficjalną datę premier czwartego sezonu serialu „Chilling Adventures of Sabrina” wraz z zapowiedzią w formie krótkiego zwiastuna. Dziś nowy pełnoprawny materiał pojawił się również w wersji z polskim dubbingiem, dlatego załączamy go poniżej. Produkcja bazuje na komiksach wydawnictwa Archie Comics i stanowi swoisty remake sitcomu z lat 90. Nowa historia o nastoletniej czarownicy, Sabrinie Spellman, zadebiutowała w serwisie streamingowym w 2018 roku spotykając z bardzo dobrym przyjęciem ze strony widzów. Nowy i zarazem ostatni sezon serialu pojawi się na Netfliksie już 31 grudnia.

„Chilling Adventures of Sabrina” to także jedna z niewielu aktorskich produkcji Netfliksa dla starszych widzów, która doczekała się polskiego dubbingu. W podobnym stylu stworzono chociażby takie seriale jak „Stranger Things”, czy „Locke & Key”, chociaż nie miały one na tyle szczęścia, jeśli chodzi o naszą wersję językową. Przypomnijmy, że w przygotowaniu jest inna magiczna produkcja, „Fate: The Winx Club Saga”, czyli oparty na znanej włoskiej kreskówce serial aktorski, który również ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

W głównych rolach w serialu występują: Kiernan Shipka, Ross Lynch, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo i Michelle Gomez. Polski dubbing został natomiast stworzony przez IYUNO Media Group. Jego reżyserką była Agata Gawrońska-Bauman, dialogi napisali Barbara Eyman i Bartek Fukiet, a w obsadzie znaleźli się: Magda Kusa, Karol Jankiewicz, Lidia Sadowa, Agata Gawrońska-Bauman, Otar Saralidze, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Magdalena Wasylik, Joanna Kudelska, Aleksandra Radwan, Przemysław Wyszyński i Piotr Grabowski.

Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

„Chilling Adventures of Sabrina” z odcinkami 4. sezonu powróci na platformę Netflix 31 grudnia!

Dodaj komentarz