1 stycznia na platformie Netflix pojawi się nowy film superbohaterski zatytułowany w naszym kraju „Będziemy bohaterami” („We Can Be Heroes”). Choć żadna oryginalna produkcja z tego gatunku nie otrzymała w serwisie polskiego dubbingu (wciąż nieodżałowane seriale Marvela jak „Daredevil”, czy „Jessica Jones”), w tym przypadku jest inaczej. Film jest bowiem przeznaczony dla młodszych widzów, łącząc w sobie gatunki dramatu, akcji i fantasy, dlatego spodziewamy się profesjonalnego opracowania dźwiękowego. Będzie to familijny obraz na miarę „Mały Agentów”, czy filmu „Rekin i Lava: Przygoda w 3D” – co z resztą wiążę się bezpośrednio z fabułą „Będziemy bohaterami”.

Reżyserem produkcji jest Robert Rodriguez („Alita: Battle Angel”), a w głównych rolach pojawią się między innymi Pedro Pascal („The Mandalorian”), Boyd Holbrook („Logan. Wolverine”), Priyanka Chopra-Jones („Samoloty”), Christian Slater („Mr Robot”), Adriana Barraza („Dora i Miasto Złota”), Christopher McDonald („Profesor Iglesias”), Sung Kang („Szybcy i wściekli”) oraz YaYa Gosselin, Hala Finley, Akira Akbar, Vivien Lyra Blair, Isaiah Russell-Bailey, Andy Walken, którzy wcielą się w główną dziecięcą grupę herosów oraz Taylor Dooley i Taylor Lautner, którzy powtórzy swoje role ze wspomnianego już filmu „Rekin i Lava”. Wszystko dlatego, że „Będziemy bohaterami” dzieje się w tym samym uniwersum.

Czy film otrzyma dubbing, tak jak zakładamy? Po Netfliksie można spodziewać się wszystkiego i niczego zarazem. Choć sytuacja z produkcjami platformy wygląda lepiej niż na początku, to wciąż mało polskich wersji językowych. Ilość familijnych filmów wypuszczonych w tym roku wskazuje jednakże, że ten dubbing również jest realny. Przypomnijmy jedynie, że w tym miesiącu otrzymaliśmy już dwie duże produkcje oryginalne w rodzimej wersji: musicale „Wyprawa na Księżyc” oraz „Pan Jangle i świąteczna podróż”. Do końca roku do grona tego dołączą również „Kronika świąteczna 2”, „Róża Bombaju”, finałowy sezon „Chilling Adventures of Sabrina” oraz nieogłoszone jeszcze pozycje zaplanowane na grudzień.

„Będziemy bohaterami” zadebiutuje na platformie Netflix 1 stycznia 2021!

Dodaj komentarz