W grudniu na platformie Netflix zadebiutują nowe odcinki serialu animowanego dla dorosłych „Big Mouth”. To produkcja stworzona przez Andrew Goldberga („Głowa rodziny”) i Nicka Krolla, przedstawiająca życie nastolatków zmagających się z trudnościami okresu dojrzewania. Kreskówka jest oczywiście bogata w wulgaryzmy oraz bohaterów będących spersonifikowanymi narządami rozrodczymi, dlatego szczególnie odradzamy seans młodszej widowni. Przypomnijmy, że już w ubiegłym roku Netflix zamówił aż trzy kolejne sezony kreskówki, co łącznie daje jej już 6 serii.

Za opracowanie polskiego dubbingu do serialu odpowiedzialne było dotychczas BTI Studios, obecnie przemianowane na IYUNO Media Group. Reżyserem był Jan Aleksnadrowicz-Krasko, a dialogi napisali Antonina Kasprzak (sezon 1) i Marcin Bartkiewicz (sezony 2-3). Głównym bohaterom głosów użyczyli natomiast: Mateusz Damięcki, Otar Saralidze, Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Aleksander Orsztynowicz-Czyż, Robert Jarociński, Olga Omeljaniec, Sebastian Perdek, Józef Pawłowski, Jacek Kopczyński, Sławomir Pacek i Delfina Wilkońska. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowego sezonu serialu w wersji z polskim dubbingiem!

Kreskówki dla dorosłych wciąż nie są w Polsce oczywistym kandydatem do dubbingu. Przypomnijmy, że poza „Big Mouth” obecnie w emisji są takie seriale jak „Rick i Morty”, „Rzut za trzy”, „Paradise PD”, „Nie ma jak w rodzinie”, „Chłopaki z baraków: Serial animowany”, „Archer”, czy „Brickleberry”. Należy jednak wspomnieć, że wiele innych pozycji tego gatunku polskiej wersji nie otrzymało. W ostatnim czasie najgłośniej w tym temacie było o netfliksowej premierze serialu Warner Bros., „Close Enough”.

„Big Mouth” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 4 grudnia!

Dodaj komentarz