Świąteczna data premiery nowego filmu wytwórni Pixar „Co w duszy gra” jest wciąż aktualna, w czym utwierdza nas najnowszy minizwiastun opublikowany wczoraj przez Disneya. Jazzowa animacja została wyreżyserowana przez Pete’a Doctera, zdobywcę dwóch Oscarów za filmy „Odlot” i „W głowie się nie mieści”, a w oryginalnej obsadzie głosów użyczyli między innymi: Jamie Foxx, Tina Fey, Phylicia Rashad, Daveed Diggs, John Ratzenberger i Ahmir-Khalib Thompson. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej!

Za pośrednictwem mediów społecznościowych dowiedzieliśmy się już, że polski dubbing do filmu powstał w studio SDI Media. Jego reżyserem był Wojciech Paszkowski, a w obsadzie znaleźli się: Tomasz Kot, Joanna Koroniewska, Kinga Ilgner, Krzysztof Dracz, Anna Ułas, Jacek Fedorowicz, Anna Korcz, Danuta Błażejczyk, Paweł Domagała, Krzysztof Zalewski, Igor Kwiatkowski oraz Igor Herbut, którego w jednej z piosenek z filmu możecie usłyszeć w tle zwiastuna.

Przypomnijmy, że film miał początkowo zadebiutować w kinach już w wakacje. Ze względu na zamknięcie kin spowodowane pandemią premiera została przełożona najpierw na listopad, a później na końcówkę grudnia. Ze względu na ponowne zamknięcie punktów kultury, w tym momencie ciężko powiedzieć, czy premiera dojdzie do skutku. Warto również wspomnieć, że tego samego dnia w kinach ma pojawić się równie oczekiwana „Wonder Woman 1984”, a zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Warner Bros. nie planuje przesuwać filmu więcej razy.

Joe Gardnera marzy o zostaniu muzykiem jazzowym. Gdy wydaje się już, że słodki sen zaczyna się spełniać, nieoczekiwane zdarzenie przywodzi go do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam też spotyka 22 – duszę, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

„Co w duszy gra” w polskich kinach od 25 grudnia!

Dodaj komentarz