Dziś na platformie Netflix zadebiutował nowy film animowany zatytułowany „Kosmiczne święta”. Produkcja powstała na bazie książki autorstwa Stephena, Charlesa i Edwarda Chiodo („Mordercze klowny z kosmosu”), gdzie pierwszy z braci jest również jej reżyserem, a jednym z producentów został sam Jon Favreau („The Mandalorian”). W procesie tworzenia animacji wykorzystano natomiast technikę poklatkową, co jest obecnie rzadką praktyką. W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi Keythe Farley, Jessica Gee-George, Kaliayh Rhambo oraz Dee Bradley Baker i Barbara Goodson, a poniżej przedstawiamy twórców i obsadę wersji polskiej!

Dubbing do filmu powstał w studio IYUNO Media Group. Jego reżyserką była Zuzanna Galia, dialogi napisała Monika Malesza, a za nagranie i montaż dźwięk odpowiadał Aleksander Shaida. Zgraniem wersji polskiej zajął się Jan Chojnacki, a produkcją kierowała Magdalena Rudnicka. Głosów postaciom użyczyli: Antonina Żbikowska (Holly), Paweł Szczesny (Święty Mikołaj), Krzysztof Cybiński (Obie), Dorota Furtak (Noelle), Miriam Aleksandrowicz (Z), Damian Kulec (Elf 1) i inni.

Młody elf bierze małego kosmitę za prezent gwiazdkowy. Nie wie, że jego nowa zabawka chce zniszczyć ziemską grawitację i ukraść wszystkie prezenty.

„Kosmiczne święta” już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz