„Cyberpunk 2077” to jedno z najnowszych dzieł polskiego producenta CD Projekt Red, odpowiedzialnego między innymi za sukces serii „Wiedźmin”. Gra, choć bardzo oczekiwana przez fanów na całym świecie, po raz kolejny i kolejny przynosi jednak rozczarowanie ciągłym przesuwaniem daty premiery, co tłumaczone jest kwestiami poprawy jakości rozgrywki. Planowana początkowo na kwiecień produkcja obecnie ma trafić do sprzedaży w grudniu, więc już niedługo. Poniżej prezentujemy najnowszy zwiastun udostępniony wczoraj przez wydawcę.

Na potrzeby jednej z głównych ról swojego wizerunku oraz głosu użyczył sam Keanu Reeves, znany z filmowych serii jak „Matrix”, czy „John Wick”. Wiemy już, że jego polskim odpowiednikiem został Michał Żebrowski, a w postacie grywalne (V) wcielą się Lidia Sadowa i Kamil Kula. Ogłoszono to już podczas targów E3 w czerwcu ubiegłego roku, o czym pisaliśmy w tym poście. Gra będzie dostępna tylko dla osób dorosłych, ze względu na dużą ilość wulgaryzmów i brutalności.

Przypomnijmy również, że platforma Netflix zapowiedziała produkcję anime osadzonego w świecie „Cyberpunk 2077”, które ma zadebiutować w 2022 roku. Produkcja zatytułowana będzie „Cyberpunk: Edgerunners”, a za jej stworzenie odpowiedzialne będzie CD Projekt Red oraz japońskie Studio Trigger (“Little Witch Academia”). Rodzi się oczywiście pytanie, czy anime to otrzyma w naszym kraju dubbing? Z jednej strony mamy wspomnianego już „Wiedźmina”, który nawet w aktorskiej odsłonie dostał polską wersję językową. Z drugiej jednak całą masę tytułów animowanych, które zostały pozostawione jedynie w wersji do czytania.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

„Cyberpunk 2077” w sprzedaży ponoć od 10 grudnia!

Dodaj komentarz