W grudniu na platformie Disney+ zadebiutuje nowy film oryginalny zatytułowany „Godmothered”. Choć polski tytuł nie jest jeszcze znany, w wolnym tłumaczeniu chodzi oczywiście o „Wróżkę Chrzestną”, co bezpośrednio wskazuje nam tematykę produkcji. „Godmothered” to komedia fantasy stworzona w trochę innym stylu niż dotychczasowe treści wytwórni Disneya. Bazując na załączonym poniżej zwiastunie, udostępnionym na razie tylko w wersji oryginalnej, możemy łatwo dostrzec, że jest to produkcja bardziej w stylu szalonych komedii z Rebel Wilson, niż choćby ubiegłorocznej „Noelle” Disney+.

Za reżyserię filmu odpowiedzialna jest Sharon Maguire, pracująca między innymi nad „Bridget Jones 3”. W głównej obsadzie znaleźli się natomiast: Isla Fisher („Strażnicy marzeń”), Jillian Bell („Kto zje zielone jajka sadzone?”), Santiago Cabrera („Transformers: Ostatni rycerz”), Utkarsh Ambudkar („Free Guy”) oraz Mary Elizabeth Ellis, June Squibb, Jane Curtin, Stephnie Weir, Artemis Pebdani i Jillian Shea Spaeder. Jako że Disney+ nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, bardzo możliwe, że polska ścieżka do „Godmothered” zadebiutuje w późniejszym terminie.

Zamieszkująca magiczną krainę Eleanor pragnie zostać pełnoprawną Wróżką Chrzestną. Kiedy jej wymarzony zawód zaczyna wymierać, zdeterminowana by go uratować Eleanor postanawia pomóc ziemskiej dziewczynce, której życzenie nie zostało spełnione. Ta okazuje się być jednak dorosłą kobietą, która dawno już porzuciła ideę „życia długo i szczęśliwie”.

„Godmothered” na platformie Disney+ ma zadebiutować już 4 grudnia!

Dodaj komentarz