Wczoraj informowaliśmy Was o nowym oryginalnym filmie fantasy platformy Disney+ „Godmothered”. Tydzień po jego premierze zadebiutuje natomiast sportowy dramat „Linia obrony”, którego zwiastun został właśnie udostępniony w serwisie również w wersji z polskim dubbingiem – zobaczcie go poniżej. Film wyreżyserował Reginald Hudlin na bazie prawdziwej historii Raya McElrathbey’ego, który w 2006 roku podjął się opieki nad swoim młodszym bratem, równocześnie trenując futbol i walcząc o stypendium. W odróżnieniu od wspomnianego, familijnego „Godmothered”, „Linia obrony” podnosi znacznie poważniejszą tematykę. To duży skok dla Disneya, który dotychczas tworzył produkcje przeznaczone stricte dla dzieci i młodzieży (i superbohaterskich fanbojów).

W wersji oryginalnej „Linii obrony” występują: Jay Reeves jako Ray McElrathbey oraz Thaddeus J. Mixson, Corinne Foxx, Luke Tennie, Matthew Glave, Hunter Sansone, Alex A.J. Gardner i Amanda Warren. W dubbingu zwiastun swoich głosów użyczyli natomiast: Damian Mirga, Adam Bauman, Jan Aleksandowicz-Krasko, Tymon Krylik, Julia Łukowiak, Cezary Kwieciński, Jędrzej Hycnar i Marta Masza Wągrocka. Biorąc pod uwagę, że polska wersja zapowiedzi pojawiła się równocześnie ze wszystkimi innymi, bardzo możliwe, że „Linia obrony” będzie dostępna z naszym dubbingiem od razu w dniu premiery, w połowie grudnia. Pełna obsada oraz lista twórców będzie dostępna najpewniej w dniu premiery polskiej wersji językowej.

Ray McElrathbey to świeżo upieczony futbolista na uniwersytecie w Clemson, którego życie stawia w trudnej sytuacji. Gdy jego matka trafia na odwyk, chłopak postanawia zostać prawnym opiekunem swojego brata Fahmarra. Wspomagany przez szkolnych kolegów, Ray stara się pogodzić marzenia o przyszłości z wychowaniem młodszego rodzeństwa.

„Linia obrony” na platformie Disney+ zadebiutuje 11 grudnia!

Dodaj komentarz