Nie tylko Netflix wrzuca odcinki świąteczne większości swoich produkcji dla młodszych widzów. Tym tropem już wkrótce pójdzie także Disney+, który jakiś czas temu zapowiedział specjalny epizod serialu muzycznego „High School Musical: Serial”, bazującego oczywiście na serii oryginalnych filmów „High School Musical” produkowanych w latach 2006-2008. Aktorski serial przedstawia licealne życie nowych uczniów, którzy tym razem wykonają zarówno covery znanych już utworów świątecznych, jak zupełnie nowych, stworzonych specjalnie na potrzeby odcinka.

Premiera świątecznego odcinka specjalnego odbędzie się 11 grudnia na platformie Disney+. Ta jednak nie jest dostępna w naszym kraju, dlatego bardzo możliwe, że rodzima ścieżka zadebiutuje w późniejszym czasie. Przypomnijmy również, że w produkcji jest już drugi sezon serialu, który liczyć będzie 12 odcinków, a jego premiera nastąpi w przyszłym roku. Choć dokładna data nie jest znana, pierwszy epizod zatytułowany jest „New Year’s Eve” („Nowy Rok”), natomiast trzeci „Valentine’s Day” („Walentynki”), co może wskazywać na sam początek 2021 roku.

Polski dubbing do serialu powstał w studio SDI Media. Jego reżyserem był Artur Kaczmarski, odpowiedzialny wcześniej również za filmową serię, a dialogi napisała Renata Wojnarowska. Głosów głównym bohaterom użyczyli: Małgorzata Kozłowska, Jędrzej Hycnar, Mateusz Kmiecik, Zuzanna Saporznikov, Mateusz Jakubiec, Zuzanna Bernat, Zuzanna Lit, Jakub Szyperski, Marcin Przybylski, Lidia Sadowa, Jan Cięciara, Przemysław Glapiński, Zbigniew Konopka i Joanna Derengowska.

W Liceum East, do której uczęszczali Troy, Gabriela i inni bohaterowie filmów „High School Musical”, rozpoczynają się przygotowania do nowego muzycznego spektaklu. Zupełnie nowi uczniowie pod wodzą pani Jenn wcielą się w znane już postacie odtwarzając ich historię.

„High School Musical: Serial” z odcinkiem świątecznym powróci 11 grudnia!

Dodaj komentarz