„Gwiazdka Charliego Browna” to klasyczny film animowany bazujący na popularnej serii Fistaszków, wydany w 1965 roku, który dziś pojawił się w ofercie platformy Apple TV+ w wersji z polskim dubbingiem! Sam dubbing do tej familijnej serii nie jest niczym, to w końcu światowy fenomen. Przypomnijmy, że już w tym roku mogliśmy już oglądać serial „Snoopy w kosmosie”, a na przyszły rok planowana jest premiera kolejnej kreskówki, „Snoopy i jego show”. Poniżej prezentujemy twórców i obsadę dubbingu 25-minutowego filmu krótkometrażowego!

Za opracowanie polskiego dubbingu odpowiedzialne było studio Start International Polska. Reżyserką była Anna Apostolakis, dialogi napisał Piotr Radziwiłowicz, a realizację dźwięku i montażem zajęła się Monika Szuszkiewicz. Produkcją kierowała natomiast Anna Kuszewska. Głosów postaciom użyczyli: Antonina Żbikowska (Lucy), Stefan Kubiak (Charlie Brown), Ignacy Plewako-Szczerbiński (Linus), Alicja Warchocka (Sally), Nadia Słyn (Patty), Bartosz Czajkowski (Pigpen), Jakub Strach (Schroeder) oraz Hanna Koźbielska, Leon Krylik i Matylda Łonicka.

Rozczarowany komercyjnym charakterem Świat Charlie Brown reżyseruje przedstawienie z udziałem ekipy Fistaszków. Czy przekona przyjaciół do gry aktorskiej, znajdzie „idealną choinkę” i odkryje prawdziwe znaczenie Świat?

„Gwiazdka Charliego Browna” już na Apple TV+

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz