Netflix opublikował właśnie zwiastun swojego nowego familijnego filmu aktorskiego zatytułowanego „Będziemy bohaterami”, o którym szczegółowo pisaliśmy niedawno. To produkcja superbohaterska przeznaczona dla młodszej widowni, za której reżyserię odpowiada Robert Rodriguez. Spod jego ręki wyszedł chociażby dzisiejszy odcinek serialu „The Mandalorian”, film „Alita: Battle Angel”, czy „Rekin i Lava: Przygoda w 3D”, którego akcja dzieje się w tym samym świecie co „Będziemy bohaterami”. Zapowiedź w wersji z polskim dubbingiem wyjątkowo opublikowano na oficjalnym koncie YouTube serwisu, więc publikujemy ją poniżej!

W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi: Pedro Pascal („The Mandalorian”), Boyd Holbrook („Logan. Wolverine”), Priyanka Chopra-Jones („Samoloty”), Christian Slater („Mr Robot”), Adriana Barraza („Dora i Miasto Złota”) oraz Taylor Dooley i Taylor Lautner, którzy powtórzy swoje role ze wspomnianego już filmu „Rekin i Lava”. W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Maja Kwiatkowska, Kamil Pruban, Zbigniew Suszyński, Marta Dobecka, Milena Suszyńska-Dziuba, Katarzyna Skolimowska i inni. Biorąc pod uwagę obsadę możemy śmiało założyć, że reżyserem dubbingu jest Zbigniew Suszyński, a polska wersja powstała w studio Master Film.

AKTUALIZACJA: niedługo po publikacji zwiastuna platforma Netflix zapowiedziała zmianę daty premiery filmu. Zważywszy na to jak ciężki był to rok, decyzja nie jest niczym dziwnym. W tym konkretnym przypadku chodzi jednak o wcześniejsza premierę, a nie jej opóźnienie. „Będziemy bohaterami” ma pojawić się na Netfliksie w same święta, czyli 25 grudnia!

Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Z wykorzystaniem ich dziecięcych supermocy młoda i błyskotliwa Missy Moreno postanawia stworzyć ekipę ratunkową, by odzyskać swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno i pozostałych rodziców.

„Będziemy bohaterami” zadebiutuje na platformie Netflix 25 grudnia!

Dodaj komentarz