Wczoraj na platformie Disney+ zadebiutował nowy film oryginalny zatytułowany „Wróżka potrzebna od zaraz”. Oczywiście biorąc pod uwagę, że serwis streamingowy nie wystartował jeszcze w naszym kraju, wciąż nie udostępniono ani jego polskiego dubbingu, ani nawet rodzimej wersji zwiastuna. Jak się jednak okazuje, klauzule poufności podpisane przez polskich aktorów najwyraźniej wygasają w momencie amerykańskiej premiery, dzięki czemu mogą oni zacząć o filmach mówić. Tak też zrobiła Kasia Łaska, chwaląc się dziś w serwisie Instagram jedną z głównych ról.

Chodzi oczywiście o tytułową wróżkę Eleonorę, graną w wersji oryginalnej przez Jillian Bell. Przy okazji, aktorka i wokalistka znana z wykonywania piosenek Elsy w „Krainie lodu”, ujawniła, że drugą główną rolę, należącą do Isly Fisher, zdubbinguje Monika Pikuła, również doskonale znana ze swojego dubbingowego dorobku, czy z ostatnio udostępnionego filmu Netfliksa „Erotica 2022”. Łaska podziękowała także za współpracę reżyserowi polskiej wersji, Pawłowi Ciołkoszowi i choć nie napisała tego wprost, łatwo wywnioskować że dubbing powstał w Studio Sonica.

Na chwilę obecną nie wiemy kto jeszcze znalazł się w polskiej obsadzie i kiedy świąteczna komedia fantasy zostanie udostępniona w naszym języku. Zazwyczaj trwa to kilka dni do nawet kilku tygodni, ale trudno znaleźć skuteczny wzorzec. Za reżyserię filmu „Wróżka potrzebna od zaraz” odpowiedzialna jest Sharon Maguire, pracująca między innymi nad “Bridget Jones 3”. Poza Fisher i Bell w produkcji wystąpią także Santiago Cabrera, Utkarsh Ambudkar, Mary Elizabeth Ellis, June Squibb, Jane Curtin, Stephnie Weir, Artemis Pebdani i Jillian Shea Spaeder.

Zamieszkująca magiczną krainę Eleanor pragnie zostać pełnoprawną Wróżką Chrzestną. Kiedy jej wymarzony zawód zaczyna wymierać, zdeterminowana by go uratować Eleanor postanawia pomóc ziemskiej dziewczynce, której życzenie nie zostało spełnione. Ta okazuje się być jednak dorosłą kobietą, która dawno już porzuciła ideę “życia długo i szczęśliwie”.

“Wróżka potrzebna od zaraz” już wkrótce na platformie Disney+!

Dodaj komentarz