na platformie Netflix zadebiutował dziś specjalny interaktywny odcinek serialu animowanego „Mustang: Duch wolności”. Produkcja stworzona przez wytwórnię DreamWorks Animation doczekała się już w sumie 80 odcinków, łącznie z najnowszą serią „Akademia Jazdy Konnej”. Warto dodać, że seria bazuje na nominowanej do Oscara animacji „Mustang z Dzikiej Doliny” z 2002 roku oraz, że na jej podstawie tworzony jest obecnie kolejny kinowy film zatytułowany „Spirit Untamed”, którego premiera ma odbyć się w połowie przyszłego roku. Poniżej prezentujemy obsadę oraz twórców polskiej wersji językowej epizodu zatytułowanego „Razem po przygody”!

Odcinek interaktywny jest oczywiście jednym z nowszych technologicznych dodatków platformy Netflix, który daje widzowi możliwość decydowania o przebiegu fabuły. W konkretnych momentach subskrybenci stają przed wyborem jednej z kilku dalszych dróg, którymi podążą bohaterowie. Niekoniecznie jednak wszystkie z nich są właściwe, w przypadku szeroko rozumianego „niepowodzenia”, użytkownicy mogą wrócić do jednego z poprzednich wariantów i spróbować ponownie. Tego typu interaktywne epizody otrzymały już seriale „Dzieciak rządzi: Znowu w grze”, „Wielkie przygody Kapitana Majtasa”, „Carmen Sandiego”, czy jeden z najpopularniejszych, niedostępnych z polskim dubbingiem, „Black Mirror”.

Za opracowanie dubbingu odpowiedzialne było studio Master Film. Reżyserem był Artur Kaczmarski, dialogi napisała Antonina Kasprzak, nad realizacją dźwięku, jego montażem oraz zgraniem pracowała Barbara Jelińska, a produkcją kierowała Roksana Dziadek. Głosów postaciom użyczyli: Joanna Sokołowska (Lucky), Małgorzata Kozłowska (Pru), Aleksandra Kowalicka (Abigail), Zuzanna Caban (Maricela), Jakub Strach (Kłak), Gizela Bortel (Bruce Kaplica), Delfina Wilkońska (Frances), jan Szydłowski (Sean), Weronika Łukaszewska (Josie), Jakub Szydłowski (Pan Szeryf) oraz Norbert Kaczorowski, Krzysztof Grabowski, Krzysztof Cybiński, Anna Szymańczyk, Tomasz Jarosz i Magdalena Herman-Urbańska.

Lucky i jej przyjaciółki rozpoczynają nowy etap życia i opuszczają Miradero, aby podjąć naukę w prestiżowej Szkole Jeździeckiej w Uskoku Palomino.

„Mustang: Duch wolności” z odcinkiem interaktywnym już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz