Na platformie Netflix zadebiutował dziś odcinek specjalny serialu „Big Show i jego show”. Sitcom oscylujący wokół tematyki wrestlingu, zadebiutował w serwisie w kwietniu tego roku i doczekał się 8 odcinków należących do pierwszego sezonu. Dziewiąty, świąteczny epizod, zatytułowany „To są moje Święta”, jest jednocześnie ostatnim, jaki zostanie udostępniony po tym, jak Netflix skasował dziś cały serial. Podobny los spotkał serial „Ashley Garcia: Genialna i zakochana”, z którym „Big Show” niedawno crossoverował w wydarzeniu „Wielkie zawody komediowe”.

Za opracowanie dubbingu do odcinka odpowiedzialne było studio IYUNO Media Group. Reżyserem był Jan Aleksandrowicz-Krasko, dialogi napisała Hanna Osuch, a nad realizacją dźwięku i jego montażem pracowali Sławomir Czwórnóg i Przemysław Kruszewski. Produkcją kierował Julian Osławski, a głosów bohaterom użyczyli: Michał Piela (Big Show), Joanna Pach-Żbikowska (Cassy), Maria Janiszewska (JJ), Magda Kusa (Mandy), Magdalena Herman-Urbańska (Lola), Kajetan Trościańczyk (Timmy), Agnieszka Matysiak (Jackie), Antonina Żbikowska (Lucy) i inni.

Były wrestler WWE, Big Show, schodzi z ringu i jest gotowy na trudniejsze wyzwanie: wychowywanie z żoną trzech córek na Florydzie.

„Big Show i jego show” ze świątecznym odcinkiem już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz