W styczniu na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial dla najmłodszych widzów zatytułowany „Koci domek Gabi”. To produkcja hybrydowa, czyli łącząca w sobie zarówno grę prawdziwych aktorów oraz animację komputerową, a za jej stworzenie odpowiedzialna jest wytwórnia DreamWorks Animation. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony testowo w serwisie YouTube już w sierpniu tego roku, a poniżej prezentujemy zwiastun serialu w wersji z polskim dubbingiem, który platforma Netflix udostępniła już na swojej stronie.

Twórczyniami produkcji są Traci Paige Johnson i Jennifer Twomey, a w oryginalnej obsadzie znaleźli się: Tucker Chandler (film „SamSam”), Juliet Donenfeld („Kot Pete”), Maggie Lowe („Obóz na wyspie”), Donovan Patton („Clarence”) oraz Laila Lockhart Kraner w roli tytułowej Gabi. W dubbingu zwiastuna głosów postaciom użyczyli natomiast: Jakub Strach, Sebastian Machalski, Klementyna Umer, Damian Kulec i Magdalena Herman-Urbańska. Warto dodać, że głos Kubby Stracha został zachowany ze wspomnianego filmu kinowego „SamSam”, który w tym roku gościł na ekranach kin.

Gabi i jej gromadka uroczych kotków z Kiciusiem Pandusiem na czele wspólnie tworzą i przeżywają masę przygód w magicznym świecie.

„Koci domek Gabi” na platformie Netflix od 5 stycznia 2021!

Dodaj komentarz