Na platformie Disney+ zadebiutował dziś zwiastun filmu „Wróżka potrzebna od zaraz” z rodzimym dubbingiem, który prezentujemy poniżej. Produkcja została udostępniona subskrybentom w ostatni piątek, 4 grudnia, lecz jak zwykle nie dotyczyło to jej polskiej wersji językowej. Wszystko oczywiście przez fakt, że serwis streamingowy nie jest jeszcze dostępny w naszym kraju, a co za tym idzie premiery w naszym języku pojawiają się z opóźnieniem. Nie wiadomo kiedy na Disney+ zadebiutuje dubbing do filmu – może to być kilka dni, a nawet kilka tygodni.

„Wróżka potrzebna od zaraz” to najnowszy oryginalny film platformy podejmujący tematykę okołoświąteczną. Familijna komedia fantasy opowiada oczywiście o tytułowej wróżce Eleonorze (w tej roli Jillian Bell), która postanawia pomóc dorosłej już kobiecie, McKenzie (Isla Fisher), ułożyć jej życie. Z mediów społecznościowych dowiedzieliśmy się już, że w polskiej wersji bohaterkom głosów użyczą odpowiednio Katarzyna Łaska i Monika Pikuła, a poza nimi w zwiastunie można usłyszeć głosy takich aktorek jak: Jolanta Wołłejko, Katarzyna Skolimowska, Barbara Zielińska, czy Monika Węgiel-Jarocińska. Wiemy także, że dubbing opracowano w Studio Sonica, a jego reżyserem był Paweł Ciołkosz, jednak bardziej szczegółowe informacje pojawią się dopiero w dniu premiery.

Zamieszkująca magiczną krainę Eleanor pragnie zostać pełnoprawną Wróżką Chrzestną. Kiedy jej wymarzony zawód zaczyna wymierać, zdeterminowana by go uratować Eleanor postanawia pomóc ziemskiej dziewczynce, której życzenie nie zostało spełnione. Ta okazuje się być jednak dorosłą kobietą, która dawno już porzuciła ideę “życia długo i szczęśliwie”.

„Wróżka potrzebna od zaraz” już wkrótce na platformie Disney+!

Dodaj komentarz