W lutym na platformie Apple TV+ zadebiutuje zupełnie nowy serial z psem Snoopym w roli głównej! „Snoopy i jego show” to najnowsza animowana produkcja z serii „Fistaszki”, tworzonej na bazie komiksów autorstwa Charles M. Schulz od lat 60. Do dziś marka doczekała się wielu seriali i krótkometrażówek – ostatnią pozycją jest zdobywca nagrody Emmy „Snoopy w kosmosie”, wypuszczony do serwisu streamingowaego w tym roku. Przypomnijmy również, że 4 grudnia tego roku Apple TV+ udostępniło klasyczną animację „Gwiazdka Charliego Browna” z 1965 roku w wersji z polskim dubbingiem.

„Snoopy i jego show”, który zrealizowany został na okoliczność 70. urodzin marki, doczekał się już zwiastuna w rodzimej wersji językowej, który prezentujemy poniżej. W oryginalnej obsadzie powracają aktorzy ze wspomnianego już wcześniej serialu „Snoopy w kosmosie”: Ethan Pugiotto, Isabella Leo, Wyatt White, Hattie Kragten, Isis Moore i Holly Gorski. Również w polskiej wersji zachowano głosy poszczególnych postaci; przypomnijmy, że wystąpili tam Stefan Kubiak, Ignacy Szczerbiński, Franciszek Wojnarowski, Antonina Pach, Alicja Warchocka, Adrianna Kosiorek i Katarzyna Wincza.

Najbardziej znany pies na świecie jest gotowy na własny show. Śledź nowe przygody roztańczonego beagle’a z głową w chmurach, jego przyjaciela Woodstocka oraz reszty ekipy Fistaszków.

„Snoopy i jego show” na platformie Apple TV+ zadebiutuje 5 lutego 2021 roku!

Dodaj komentarz