W styczniu na platformie Netflix zadebiutuje nowy sezon serialu „Park Jurajski: Obóz kredowy”, opartego oczywiście na kultowej marce Park Jurajski. Produkcja, stworzona we współpracy z wytwórnią DreamWorks Animation, została po raz pierwszy udostępniona w serwisie we wrześniu tego roku z liczbą 8 odcinków. Pieczę nad nią sprawowali twórcy oryginalnych filmów kinowych: Steven Spielberg i Colin Trevorrow. Poniżej prezentujemy zwiastun nowych odcinków, który został wczoraj udostępniony przez Netfliksa.

Polski dubbing do kreskówki, pod wodzą Artura Kaczmarskiego, powstał w studio Master Film. Głosów postaciom użyczyli natomiast: Karol Kwiatkowski, Jakub Mróz, Aleksandra Kowalicka, Zuzanna Bernat, Jakub Szyperski, Matylda Kaczmarska, Zuzanna Saporznikow i Patryk Czerniejewski. Na podstawie zwiastuna możemy łatwo wywnioskować, że cała obsada powróci również w nowych odcinkach. „Park Jurajski: Obóz kredowy” jest także jedną z niewielu serii Netfliksa, przy których streamingowy gigant zadbał o ujawnienie polskich aktorów w materiałach promocyjnych jeszcze przed jego premierą.

Przypomnijmy również, że na 2022 rok zaplanowana jest też premiera filmu „Jurassic World: Dominion”, czyli trzeciej części od wznowienia serii w 2015 roku. Choć pierwszy film, „Jurassic World”, nie doczekał się polskiej wersji językowej, już kolejny, „Jurassic World: Upadłe królestwo”, owszem. Dubbing do filmu powstał w Start International Polska, a w rodzimej obsadzie znaleźli się wówczas: Mateusz Łasowski, Agata Wątróbska, Waldemar Barwiński, Waldemar Kownacki, Jacek Bursztynowicz, Piotr Bajor i Marek Lewandowski w roli powracającego do uniwersum Iana Malcolma.

Sześcioro nastolatków przebywa na obozie na wyspie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać spustoszenie, by przeżyć, dzieciaki muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze dowiedzą się, czym jest prawdziwa przyjaźń.

„Park Jurajski: Obóz kredowy” z drugim sezonem powróci na platformę Netflix 22 stycznia 2021 roku!

Dodaj komentarz