Niedawno platforma Netflix opublikowała zwiastun swojego nowego filmu zatytułowanego w Polsce „Dwóch ojców”. To brazylijska produkcja familijna w reżyserii Cris D’Amato, która w serwisie zadebiutuje już w styczniu. W wersji oryginalnej w głównej roli wystąpi Maisa Silva („DJ Cinderella”), a towarzyszyć jej będą: Eduardo Moscovis, Marcelo Médici, Laila Zaid, Pedro Ottoni, Rayana Diniz, Caio Vegatti, Fafá de Belém, Thaynara Og i Roberto Bonfim. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej.

Oczywiście nie mamy oficjalnego potwierdzenia tego, czy „Dwóch ojców” obejrzymy z polskim dubbingiem, ponieważ żadna polska zapowiedź się jeszcze nie pojawiła. Biorąc jednak pod uwagę gatunki, do jakich Netflix przypisał film, czyli produkcja familijna, produkcja komediowa oraz produkcja dla dzieci i nastolatków, istnieją bardzo duże szanse na profesjonalne opracowanie językowe. Przypomnijmy tylko, że we wspomnianym już tegorocznym filmie „DJ Cinderella” w rolę Silvy w polskiej wersji wcieliła się Julia Chatys.

Vicenza jest dojrzałą nad wiek 18-latką, która wychowała się w hipisowskiej komunie. W jej życiu panuje doskonała równowaga. Z jednym wyjątkiem — nie zna swojego ojca. Kiedy jej matka wyjeżdża na wycieczkę do Indii, wykorzystuje okazję, by wymknąć się do prawdziwego świata. Ma nadzieję, że uda jej się wytropić ojca, ale… znajduje dwóch!

„Dwóch ojców” na platformie Netflix zadebiutuje 15 stycznia 2021 roku!

Dodaj komentarz