„Rozczarowani” to animowana produkcja dla dorosłych stworzona przez Matta Groeninga („Simpsonowie”, „Futuraman”), której cały pierwszy sezon, czyli 20 odcinków, udostępniono dotychczas w dwóch partiach, oczywiście na platformie Netflix. Już w 2018 roku serwis zamówił kolejną transzę, której pierwsza część z liczbą 10 odcinków zadebiutuje już 15 stycznia. Poniżej prezentujemy zwiastun nadchodzącej drugiej serii w wersji z polskim dubbingiem!

Przypomnijmy, że reżyserem polskiego dubbingu oraz autorem ich dialogów do dotychczas udostępnionych odcinków, był Grzegorz Drojewski w studio Start International Polska. W obsadzie znaleźli się: Marta Masza Wągrocka, Klaudiusz Kaufmann, Przemysław Glapiński, Jan Kulczycki, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Barbara Zielińska, Tomasz Steciuk i Maciej Zuchowicz. Zważywszy na zapowiedź możemy podejrzewać, że wszyscy nasi aktorzy powrócą w nowych odcinkach w swoich rolach.

Niewylewająca za kołnierz księżniczka Bean, jej zadziorny towarzysz Elfo oraz jej prywatny demon Luci przez cały czas pakują się w średniowieczne tarapaty. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków, przy okazji odkrywając tajemnicę podupadłego królestwa Dreamland.

„Rozczarowani” z nowymi odcinkami powrócą na platformę Netflix już 15 stycznia 2021 roku!

Dodaj komentarz