1 stycznia na platformie Disney+ zadebiutują nowe odcinki serialu „Ziemia u Neda”. To nowy talk-show wyprodukowany przez Jim Henson Company (twórcy „Muppetów”), w którym troje kosmitów (w tych rolach kukiełki) przeprowadza wywiady z amerykańskimi artystami i celebrytami. Pierwsze 10 odcinków zadebiutowało w Polsce 4 września, a w gościnnych rolach wystąpili między innymi: RuPaul, Joel McHale, Kristen Schaal, Raven-Symoné, Billy Dee Williams oraz Gina Carano.

Kolejnych 10 odcinków to kolejne nowe gwiazdy, które wkrótce usłyszmy po polsku. Poniżej prezentujemy tabelę gościnnych występów w poszczególnych odcinkach. Przypomnijmy, że dubbing do produkcji powstał w Studio Sonica, jego reżyserem był Paweł Ciołkosz, dialogi napisała Alicja Roethel, a w głównych rolach wystąpili: Jarosław Boberek (Ned), Jacek Kopczyński (Cornelius), Anna Sroka-Hryń (B.E.T.I.) i Paweł Ciołkosz (Kłaki). Listę i polskie głosy zaproszonych gości możecie znaleźć tutaj.

[table id=4 /]

Kosmiczny dowódca Ned wraz ze swoim pułkownikiem Corneliusem odwołują inwazję na Ziemię, po tym, jak zakochują się w jej ludziach i kulturze. Wprost ze swojego mostka nadają program, w którym przesłuchują najwybitniejsze jednostki, jednak muszą utrzymać talk-show w tajemnicy przed mieszkańcami swojej rodzinnej planety.

„Ziemia u Neda” z nowymi odcinkami powróci 1 stycznia 2021 roku!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz