Pod koniec stycznia na platformie Netflix zadebiutuje nowy film zatytułowany „’Ohana: Najcenniejszy skarb”. Familijna produkcja komediowa jest debiutem Jude Weng jako reżyserki filmu pełnometrażowego – dotychczas kobieta pracowała nad odcinkami takich popularnych seriali jak „Dobre miejsce”, „Młody Sheldon”, czy „iZombie”. Scenariusz natomiast wyszedł spod ręki Chrisitny Strain, niegdyś kolorystki komiksów tworzonych przez Marvela, która będzie też autorką nadchodzącego w kwietniu serialu „Cień i kość”.

W głównych rolach w filmie wystąpią: Kea Peahu, Alex Aiono, Lindsay Watson, Owen Vaccaro, Kelly Hu i Branscombe Richmond. Na chwilę obecną dostępne są jedynie zdjęcia promocyjne, jednak zwiastun „’Ohana: Najcenniejszy skarb” powinien pojawić się wkrótce. Biorąc pod uwagę niską kategorię wiekową produkcji oraz gatunki przypisane do produkcji (familijny, komediowy, akcja), najpewniej otrzyma on również polski dubbingu. Na potwierdzenie tego faktu musimy jednak poczekać do momentu udostępnienia zapowiedzi.

Wakacje rodzeństwa z Brooklynu na wyspie Oahu przybierają niespodziewany obrót za sprawą dziennika z informacją o dawno zaginionym skarbie. Tak rozpoczyna się wspaniała przygoda z nowymi przyjaciółmi i niezwykła podróż do hawajskich korzeni.

„’Ohana: Najcenniejszy skarb” na platformie Netflix zadebiutuje 29 stycznia 2021 roku!

Dodaj komentarz