Na początku roku na antenie stacji Disney XD zadebiutuje zupełnie nowy serial animowany zatytułowany „Sowi dom”. To produkcja stworzona przez Danę Terrace, wcześniej pracującą między innymi nad kreskówkami „Wodogrzmoty Małe”, czy „Kacze opowieści”. „Sowi dom” łączy w sobie elementy przygody, fantasy, komedii, czy nawet horroru. Zyskał tak dużą popularność wśród fanów, że stacja zamówiła drugi sezon jeszcze przed oficjalną premierą pierwszego. Gwarancją równie wielkiego sukcesu w naszym kraju byłyby z pewnością polski dubbing stojący na wysokim poziomie.

Próbki rodzimego opracowania możemy natomiast posłuchać w krótkiej zapowiedzi emitowanej na Disney XD, którą prezentujemy poniżej. W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Sarah-Nicole Robles („Star Darlings: Życzenia do spełnienia”) Wendie Malick („Mój brat niedźwiedź 2”) oraz Alex Hirsch („Wodogrzmoty Małe”), natomiast w polskiej wersji w ich role wcielają się odpowiednio Anna Wodzyńska, Hanna Kinder-Kiss i Bartosz Martyna. Pełną obsadę poznamy w miarę emisji kolejnych odcinków.

Amerykańska nastolatka Luz trafia do magicznego królestwa i staje do walki z siłami zła wraz z buntowniczą wiedźmą i małym wojownikiem. Chociaż sama nie ma zdolności magicznych, postanawia zrealizować swoje marzenie i zostać czarownicą.

„Sowi dom” na antenie Disney XD zadebiutuje 4 stycznia 2021 roku!

Dodaj komentarz