W lutym do kin trafi film „Wiki i jej Sekret” – to jest, jeśli oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem i kina będą wtedy otwarte. To nowa familijna propozycja od dystrybutora Best Film oraz twórców serii „Bella i Sebastian”, inspirowana prawdziwą historią. Francuski obraz wyreżyserował Denis Imbert, a w obsadzie znaleźli się: Ashley Aufderheide, Matthew Goode, Teddie Malleson-Allen oraz Paula Patton – wszyscy znani z tegorocznego „Czworo dzieci i Coś”. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem.

W polskiej wersji w roli ojca tytułowej Wiki wystąpi Marcin Dorociński. W pozostałych rolach w zwiastunie wystąpili między innymi: Antonina Żbikowska, Leszek Filipowicz, Jarosław Domin, Dariusz Błażejewski i Anna Wodzyńska. Bardzo możliwe, że podobnie jak w przypadku wspomnianego „Czworo dzieci i Coś”, za opracowanie polskiego dubbingu odpowiedzialne będzie Studio nagrań Dora. Szczegółowe informacje na temat obsady poznamy bliżej premiery.

Po śmierci mamy, ośmioletnia Wika wraz z tatą, przenoszą się w góry. Pewnego dnia Wika, w prezencie od miejscowego stróża przyrody, dostaje szczeniaka i postanawia potajemnie go zatrzymać. Wzruszająca historia o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię i o miłości do zwierzęcia, która koi smutek dziecka.

„Wiki i jej sekret” w kinach od 19 lutego!

Dodaj komentarz