Na platformie Netflix zadebiutował już zwiastun nowego filmu oryginalnego zatytułowanego „Dwóch ojców” w wersji z polskim dubbingiem, który możecie obejrzeć poniżej. Familijna brazylijska produkcja została wyreżyserowana przez Cris D’Amato i pojawi się w serwisie już w styczniu. W głównych rolach w obrazie występują: Maisa Silva („DJ Cinderella”) oraz Eduardo Moscovis, Marcelo Médici, Laila Zaid, Pedro Ottoni, Rayana Diniz, Caio Vegatti, Fafá de Belém, Thaynara Og i Roberto Bonfim.

W zwiastunie produkcji swoich głosów użyczyli między innymi: Magdalena Wasylik, Anna Sroka-Hryń, Kacper Andrzejewski, Zuzanna Saporznikow i Piotr Grabowski. Znając podejście Netfliksa, obsada jest już najpewniej ostateczna i usłyszymy ją również w finalnej wersji filmu. Szczegółowe informacje na temat aktorów poznamy również w dniu premiery. Warto dodać, że to jedna z niewielu oryginalnych pozycji nieanglojęzycznych, która w ostatnim czasie otrzymała w naszym kraju dubbing.

Vicenza jest dojrzałą nad wiek 18-latką, która wychowała się w hipisowskiej komunie. W jej życiu panuje doskonała równowaga. Z jednym wyjątkiem — nie zna swojego ojca. Kiedy jej matka wyjeżdża na wycieczkę do Indii, wykorzystuje okazję, by wymknąć się do prawdziwego świata. Ma nadzieję, że uda jej się wytropić ojca, ale… znajduje dwóch!

„Dwóch ojców” na platformie Netflix zadebiutuje 15 stycznia 2021 roku!

Dodaj komentarz