Na antenie Disney XD zadebiutował już nowy serial animowany „Sowi dom”. Kreskówkę stworzyła Dana Terrace, wcześniej pracująca z Disneyem nad takimi tytułami jak „Wodogrzmoty Małe”, czy reboot „Kaczych opowieści”. Produkcja, łącząca w sobie elementy komedii, przygody, fantasy i horroru, zyskała dużą popularność wśród amerykańskiej widowni, dzięki czemu jeszcze przed premierą zamówiony został jej drugi sezon. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o 16:29, natomiast ich powtórki możemy obejrzeć tego samego dnia o 20:00 oraz w weekendowych maratonach: w soboty od 14:00 i w niedzielę od 16:29.

Choć już przy okazji niedawno opublikowanego spotu udało nam się ustalić rodzimych aktorów, poniżej prezentujemy obsadę „Sowiego domu” sporządzoną na podstawie pierwszego odcinka. Za realizację polskiego dubbingu odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserem był Wojciech Urbański, dialogi napisała Kamila Klimas, a głosów postaciom użyczyli: Anna Wodzyńska (Luz Noceda), Hanna Kinder-Kiss (Ida), Bartosz Martyna (Król) oraz Wojciech Urbański, Bożena Furczyk, Zbigniew Dziduch, Joanna Derengowska, Weronika Łukaszewska i inni.

Amerykańska nastolatka Luz trafia do magicznego królestwa i staje do walki z siłami zła wraz z buntowniczą wiedźmą i małym wojownikiem. Chociaż sama nie ma zdolności magicznych, postanawia zrealizować swoje marzenie i zostać czarownicą.

„Sowi dom” już na antenie Disney XD!

Dodaj komentarz