Autor takich kreskówek jak „Atomówki”, czy „Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster” przedstawia swoje najnowsze dzieło, „Kid Cosmic”, które na początku lutego zadebiutuje na platformie Netflix. 10-odcinkowa produkcja otrzymała już również zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który załączamy poniżej. Pierwszy z wymienionych tytułów nie padł tutaj przez przypadek, ponieważ „Kid Cosmic” będzie najnowszą i jedną z niewielu superbohaterskich produkcji dla młodszych widzów.

Twórcą „Kid Cosmic” jest Craig McCracken, a w oryginalnej obsadzie znaleźli się: Jack Fisher („Game Shakers. Jak wydać grę?”), Amanda Céline Miller („She-Ra i księżniczki mocy”), Keith Ferguson („Kacze opowieści”) oraz Lily Rose Silver. W polskim dubbingu usłyszymy między innymi takich aktorów jak: Paweł Szymański, Joanna Pach-Żbikowska, Wojciech Paszkowski, czy Jan Aleksandrowicz-Krasko. Pełna obsadą oraz twórcy polskiej wersji zostaną ujawnieni w dniu premiery.

Kiedy Kid natrafia na pochodzące z kosmosu kamienie mocy, jego marzenie o zostaniu bohaterem się spełniają. Wkrótce odkrywa jednak, że jego wyobrażenia o nowym życiu mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, z którą przyjdzie mu się zmierzyć. A będzie to największa walka w jego życiu.

„Kid Cosmic” na platformie Netflix zadebiutuje 2 lutego!

Dodaj komentarz