Netflix opublikował zwiastun swojego nowego filmu familijnego zatytułowanego „’Ohana: Najcenniejszy skarb”. Reżyserką produkcji jest debiutująca w pełnym metrażu Jude Weng (dotychczas pracująca nad odcinkami seriali jak „Dobre miejsce”, „Młody Sheldon”, czy „iZombie”), a scenariusz do niej napisała Chrisitny Strain (niegdyś kolorystka komiksów Marvela).
W głównych rolach w filmie wystąpią: Kea Peahu, Alex Aiono, Lindsay Watson, Owen Vaccaro, Kelly Hu i Branscombe Richmond.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami film otrzyma również polski dubbing, o czym świadczy zapowiedź w takiej również wersji. Możecie obejrzeć ją poniżej. Swoich głosów użyczyli między innymi: Zuzanna Jaźwińska, Karol Osentowski, Anna Gajewska, Leszek Filipowicz, Borys Wiciński i najpewniej usłyszymy ich także w finalnej polskiej wersji. Na ostateczne ogłoszenie przyjdzie nam jednak poczekać do premiery.

Wakacje rodzeństwa z Brooklynu na wyspie Oahu przybierają niespodziewany obrót za sprawą dziennika z informacją o dawno zaginionym skarbie. Tak rozpoczyna się wspaniała przygoda z nowymi przyjaciółmi i niezwykła podróż do hawajskich korzeni.

„’Ohana: Najcenniejszy skarb” na platformie Netflix zadebiutuje 29 stycznia 2021 roku!

Dodaj komentarz