„Połączeni” to nowa komedia animowana wytwórni Sony Picture Animation, za której produkcję odpowiedzialni są Phila Lorda i Christophera Millera („Spider-Man Uniwersum”). Film miał zadebiutować w kinach we wrześniu ubiegłego roku, jednak z oczywistych względów jego premiera była kilkukrotnie przesuwana. Jak się jednak okazuje, ostatecznie „Połączeni” wypadli z ramówki studia, które sprzedała prawa do niego platformie Netflix. Podobna sytuacja miała już miejsce przy okazji najnowszej odsłony przygód SpongeBoba w ostatnie wakacje.

Jednocześnie zmianie uległ oryginalny tytuł filmu; z „Connected” przemianowano go na „The Mitchells vs. The Machines”. Nie jest jeszcze jasne, czy w polski tytuł zostanie dostosowany do anglojęzycznego. Nie wiadomo również, czy poza pierwszy zwiastunem, udostępnionym przez kinowego dystrybutora UIP, udało nagrać się cały dubbing do animacji. W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Abbi Jacobson („LEGO Ninjago: Film”), Eric André („Rozczarowani”), Maya Rudolph („Big Mouth”) oraz nagrodzona Oscarem Olivia Coleman („The Crown”).

Katie Mitchell, utalentowana nastolatka, dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Jej rodzina postanawia odwieść dziewczynę na uczelnię, robiąc sobie jednocześnie wycieczkę krajoznawczą. W trakcie podróży dochodzi jednak do ataku nowej generacji robotów na Ziemię i rodzina jest zmuszona uratować przed nimi całą planetę.

„Połączeni” nie mają jeszcze nowej daty premiery.

Dodaj komentarz