Dziś na platformie Apple TV+ zadebiutował nowy serial animowany zatytułowany „Snoopy i jego show”. Kreskówka powstała w oparciu o popularną serię „Fistaszki”, tworzoną na bazie komiksów autorstwa Charlesa M. Schulza od lat 60. Do dziś 70-letnia marka doczekała się wielu seriali i krótkometrażówek, a najnowsza produkcja powstała właśnie w ramach uczczenia jej okrągłych urodzin. W oryginalnej obsadzie powracają aktorzy z udostępnionego w ubiegłym roku „Snoopy w kosmosie”, a poniżej prezentujemy twórców i obsadę nowej produkcji.

Za realizację dubbingu odpowiedzialne było studio Start International Polska. Reżyserką była Elżbieta Kopocińska, dialogi napisał Piotr Radziwiłowicz, a nad realizacją dźwięku pracował Janusz Tokarzewski. Produkcją kierowała Anna Kuszewska, a głosów postaciom użyczyli: Stefan Kubiak (Charlie Brown), Antonina Żbikwoska (Lucille van Pelt), Alicja Warchocka (Sally Brown), Ignacy Plewako-Szczerbiński (Linus van Pelt), Olivier Derkacz (Rerun), Franciszek Wojnarowski (Franklin), Jakub Strach (Schroeder), Adrianna Kosiorek (Marcie), Katarzyna Wincza (Patricia „Peppermint Patty” Reichardt), Bartosz Czajowski (Pig-Pen), Matylda Łonicka (Frida) i inni.

Najbardziej znany pies na świecie jest gotowy na własny show. Śledź nowe przygody roztańczonego beagle’a z głową w chmurach, jego przyjaciela Woodstocka oraz reszty ekipy Fistaszków.

„Snoopy i jego show” już na platformie Apple TV+!

Dodaj komentarz