„Miasto duchów” to nowy serial animowany, który w marcu zagości na platformie Netflix. Produkcja jest połączeniem animacji oraz prawdziwego świata utrzymanej w konwencji dokumentu. W każdym odcinku bohaterowie poznają prawdziwych mieszkańców Los Angeles, którzy opowiadają im swoją historię. Co ciekawe w wersji oryginalnej ci „przypadkowi” ludzie użyczają głosów swoim postaciom. „Miasto duchów” porównać więc można chociażby do „The Midnight Gospel” w wersji dziecięcej.

Showrunnerką i producentką wykonawczą kreskówki jest Elizabeth Ito, nagrodzona Emmy reżyserka i scenarzystka serialu „Pora na przygodę!” oraz twórczyni krótkometrażowego filmu Cartoon Network „Welcome to My Life”. W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Katarzyna Wincza, Oliwier Derkacz, Jakub Strach i Antonina Żbikowska. Pełną obsadę oraz twórców naszego dubbingu poznamy w dniu premiery.

Grupa uwielbiających duchy dzieciaków z Los Angeles poznaje historię swojego miasta dzięki rozmowom z zamieszkującymi je przyjaznymi zjawami. Członkowie Klubu Zjaw pokazują innym, jak żyć w obecnych czasach, komunikując się z duchami z przeszłości.

„Miasto duchów” na platformie Netflix zadebiutuje 5 marca!

Dodaj komentarz