Dopiero co w weekend pisaliśmy o nowej produkcji platformy Disney+, a już możemy obejrzeć jej zdubbingowany zwiastun i poznać oficjalny polski tytuł. „Potężne Kaczory: Sezon na zmiany” to sportowa seria bazująca na filmowej trylogii z lat 90. zatytułowanej „Potężne Kaczory”, z której żadna produkcja nie doczekała się dotychczas polskiego dubbingu (miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni). Pierwszy sezon serialu liczyć ma 10 odcinków.

Twórcą produkcji jest Steven Brill, scenarzysta filmowej trylogii, a w głównej roli powraca Emilio Estevez jako Gordon Bombay. Towarzyszyć mu będą między innymi: Brady Noon, Lauren Graham oraz Swayam Bhatia, Taegen Burns, Bella Higginbotham, Luke Islam, Kiefer O’Reilly, Maxwell Simkins, De’Jon Watts i Dylan Playfair. W polskiej wersji zwiastuna postaciom głosów użyczają natomiast: Łukasz Simlat, Monika Dryl, Patryk Siemek i Józef Pawłowski.

Potężne Kaczory są w czołówce dziecięcych drużyn hokejowych i bardzo uważnie dobierają swoich nowych graczy. Gdy 12-letni Evan zostaje wyrzucony z zespołu, za namową swojej matki zakłada swoją własną drużynę złożoną z najsłabszych uczniów. Ich trenerem zostaje natomiast Gordon Bombay, dawny trener Potężnych Kaczorów.

„Potężne Kaczory: Sezon na zmiany” na platformie Disney+ zadebiutuje 26 marca!

Dodaj komentarz