W marcu na platformie Netflix zadebiutuje nowa familijna komedia zatytułowana „Dzień na tak”. Tytuł ewidentnie wpłynął na włodarzy serwisu, gdyż nie dosyć, że postanowili zlecić do niego dubbing, to w dodatku w takiej właśnie wersji udostępnili zwiastun produkcji na swoim kanale YouTube. Reżyserem filmu jest Miguel Arteta, a scenariusz do niego, bazujący na powieści autorstwa Amy Krouse Rosenthal i Toma Lichtenhelda, napisał Justin Malen.

W głównych rolach wystąpią: Jennifer Garner („Jak zostać kotem”), Edgar Ramirez („Wyprawa do dżungli”), Jenna Ortega („Ratujmy Florę”), Fortune Feimster („Co w duszy gra”), Nat Faxon („Rozczarowani”) i Arturo Castro („Zakochany kundel”). W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Karolina Kalina-Bulcewicz, Waldemar Barwiński, Magdalena Herman-Urbańska i Jakub Strach. Warto zauważyć, że głos głównej bohaterki, granej przez Garner, został zachowany z wspomnianego już wyżej „Jak zostać kotem”.

Allison i Carlos mają jedną odpowiedź na wszystkie pytania swoich dzieci — NIE. Próbując coś zmienić, chcą dać im w prezencie DZIEŃ NA TAK. Przez 24 godziny to małolaty mają ustalać reguły. Nikt jednak się nie spodziewa, że całą rodzinę czeka szalona przygoda w Los Angeles, która zbliży wszystkich do siebie bardziej, niż mogliby sobie wymarzyć…

„Dzień na tak” na platformie Netflix zadebiutuje 12 marca!

Dodaj komentarz