„Country niania” to nowy serial łączący w sobie zarówno elementy sitcomu i musicalu, który w marcu ma zadebiutować na platformie Netflix. 10-odcinkowa seria została stworzona przez Caryn Lucas, a za reżyserię odcinków odpowiedzialna była Kelly Park („Zjazd rodzinny”, „Alex i Katie”). W obsadzie oryginalnej znaleźli się natomiast Katharine McPhee („Smash”), Eddie Cibrian („Rosewood”) oraz Ricardo Hurtado, Jamie Martin Mann, Pyper Braun, Shiloh Verrico i Griffin McIntyre. Warto dodać, że Hurtado był już kilkukrotnie dubbingowany w naszym kraju przez Karola Osentowskiego – w filmach i serialu z serii „Ratownicy z Malibu” oraz później w kreskówce „Glitch Tech”.

To, czy „Country niania” otrzyma na platformie polski dubbing nie jest jeszcze pewne, bo choć wskazują na to kategorie, do których serial został zakwalifikowany (familijny, pogodny, muzyczny, dla całej rodziny) oraz kategoria wiekowa (od 7. roku życia), z doświadczenia wiemy, że Netflix nie zawsze jest skory do dubbingowania swoich produkcji. Oficjalnym potwierdzeniem będzie jednak zwiastun dostępny w polskiej wersji językowej, który powinien pojawić się na około 1-2 tygodnia przed premierą, tak więc na początku marca.

Gdy jej kariera i życie osobiste zbaczają z toru, młoda i ambitna piosenkarka country, Bailey, przyjmuje pracę jako opiekunka piątki dzieci szorstkiego kowboja o imieniu Beau. Świeżo upieczona niania idealnie wpasowuje się w dynamikę tej rodziny oraz znajduje w niej zespół, którego jej brakowało i który chce ją pokierować z powrotem na drogę do sławy.

„Country niania” na platformie Netflix zadebiutuje 19 marca!

Dodaj komentarz