„Falcon i Zimowy Żołnierz” to drugi w kolejności serial Disney+ należący do Kinowego Uniwersum Marvela, który skupia się na przygodach Sama Wilsona alias Falcona oraz Bucky’ego Barnesa, czyli Zimowego Żołnierza, w role których wcielają się odpowiednio Anthony Mackie i Sebastian Stan. Jego premiera jest planowana na marzec jednak dotychczas nie otrzymaliśmy żadnego z dwóch udostępnionych już zwiastunów w wersji z polskim dubbingiem. Aż do teraz.

Platforma Disney opublikowała właśnie najnowszą zapowiedź, przygotowaną na okoliczność tegorocznego Super Bowl, którą prezentujemy poniżej. „Falcon i Zimowy Żołnierz” kontynuuje wątki bohaterów, którzy zmierzą się z Baronem Zemo (Daniel Brühl), poznanym przez nas w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”. W swoich kinowych rolach powrócą także Emily VanCamp jako Agentka Sharon Carter, czy Georges St-Pierre jako Batrock Skoczek, a w nowe postacie wcielą się Wyatt Russell, czy Erin Kellyman („Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”).

W polskim dubbingu zwiastuna występują natomiast Mateusz Damięcki i Marcin Hycnar w rolach tytułowych, a towarzyszą im Paweł Domagała (Helmut Zemo), Agnieszka Więdłocha (Sharon Carter) i Grażyna Wolszczak (Terapeutka). Serial będzie drugą po „WandaVision” produkcją serialową Disney+ wchodzącą w skład 4. fazy MCU. Co jednak ciekawe, choć ta pierwsza międzynarodowo zadebiutowała w połowie stycznia, jej polski dubbing nie pojawił się do dziś. Miejmy nadzieję, że włodarze serwisu szybko uzupełnią braki, przez które fani tracą element zaskoczenia oraz że nie popełnią podobnego zaniedbania (a tak należy to nazwać w przypadku flagowych produkcji platformy) przy „Falconie i Zimowym Żołnierzu”.

„Falcon i Zimowy Żołnierz” na platformie Disney+ zadebiutuje już 19 marca 2021 roku!

Dodaj komentarz